The Mandalorian ; Bir Efsanenin Başlangıcı

Sürekli dizi izleyen ve 3 dizi sitesini takip edip yorumları baz aldıktan sonra The Mandalorian dizi hakkında yorum yapıyorum. Vaktinizi çalmayacak dizi hakkında görüşlerimi paylaşıyorum. takipte kalın...

The Mandalorian ; Bir Efsanenin Başlangıcı

Corono virüsü çıktığından beri bilinçsizce marketler talan edildi ve kolonya gibi alkollü ürünler faiş fiyatlarla satılmaya başlandı. Bir çoğumuz kendini eve kapattı ve dizi flim izlemeye başladı. Beni Takip edenler bilir ki 200 den fazla diziyi takip ettiğimi hangi dizinin iyi olup olmadığını elimden geldiğince sizlere önermeye çalışıyorum. 

The Mandalorian dizi hakkında görüş ve önerilerime geçmeden önce çok kısa bir bilgi verip hemen makaleme başlayacağım, Bu dizi disney+ tarafından 2019 tarihinde yayınlandı ve çıktığı günden beri efsane rabet görmeye başladı, bu makalemde herkesin çok merak ettiği The Mandalorian 2. sezon ne zaman yayınlacak ? Sorusunada cevap vereceğim. Evet yavaş yavaş detaylandırmaya başlayalım. 

Yıl 2020 oldu ve Star Wars Flimi'ni izlemeyen yoktur diye tahmin ediyorum. Star Wars 1 Flimi ilk 1999 Yılında çıktı ve uzay dizisi olarak biliniyor. 

Çıktığı günden beri büyük ilgi topladı ve daha sonra 2019 yılından Disney'in Çıkarttığı The Mandalorian dizisi Aşırı derecede ilgi görmeye başladı, ilk bölümü yayınlandığında 20 dakika civarında izleme süresi vardı ve bu konuda çok şikayet aldı, 

 

Sonlara Doğru git gide süresini uzatmaya başlayan disney , 1. Sezonu 8. bölümde Final yaptı, şimdi The Mandalorian 2. sezonu için hazırlık yapıyor. 

The Mandalorian Dizisi'nin Konusu ;

 

The Mandalorian Konusu Galaksinin Uzak köşelerinde Farklı Farlı gezegenlerde geçen konusu, Zamanın imparatorluğunun çöküşünden sonra Mandalorian'ların açıkta kalmasının hemen ardından yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayan dağınık ekipler tekrardan yavaş yavaş toparlanmaya başlıyor. Fakat Her konuda uzman olan Başrolde sürekli göreceğimiz Mandalorian yani "din djarin" Zamanın eski model uzay aracı ile bireysel olarak aldığı görevleri para karşılığı yerine getirmeye çalışan Mandalorian Ufaklığı tanımasından Sonra Asıl macera o zaman başladığını anlayacaksınız.

 

The Mandalorian 2. sezon ne zaman yayınlanacak ?

Bu başlığı Gördüyseniz ve dizinin Yakın takipçilerindenseniz Biliyorsunuz ki Bu Dizinin 2. sezonun'da mutlaka geleceğini biliyorsunuzdur.  Onun için The Mandalorian 2. sezon Oynayı aldı mı ? gibi soralarıda cevaplamış olduk.

The Mandalorian 2. Sezonun başlayacağı tarih 2020'nin Sonbahar Aylarına doğru çıkacağı Disney+'in Twitter hesabından paylaşıldı.
 

Sonbahar ayları ne diye soran olursa ? 

Eylül - Ekim - Kasım olarak belirtebilirim, The Mandalorian dizisi ilk piyasaya giriş yaptığından beri en hızlı yükselen diziler arasında diyebilirim. 

Bizi Takipte kalın, Herşey sizin için..