Dan Harmon, FOX İçin Yeni Bir Animasyon Dizi Hazırlayacak

Rick and Morty’nin Yaratıcılarından Dan Harmon, FOX İçin Yeni Bir Animasyon Dizi Hazırlayacak. Detaylar içerde...

Dan Harmon, FOX İçin Yeni Bir Animasyon Dizi Hazırlayacak

2009 ile 2015 yılları arasında izleyici karşısına çıkan ve 2020 yılının başlarında Netflix'te yayınlanan ve daha çok büyük bir kitleye sahip olan Justin Rolland ile beraber şu son birkaç yılın en sevilen animasyon dizilerinden Rick and Morty'nin yaratıcılarından birisi olan Dan HarmonAmerika'nın televizyon kanallarından birisi olan FOX ile uzun yıllar sürecek bir anlaşma yaptı. Bu anlaşmanın ardından Dan Harmon, FOX İçin Yeni Bir Animasyon Dizi Hazırlayacak.

Yönetmen Dan Harmon FOX ile yaptığı bu uzun anlaşma sadece animasyon dizilerini kapsayacak, ve FOX için yeni diziler çekecek. Halihazırda kanalda The Simpsons, Family Guy, Bob’s Burgers gibi çok güzel animasyon dizileri bulunmakta. Bu anlaşma sayesinde kanalda daha fazla çeşitde animasyon dizisi bulunacak.

Dan Harmon’ın Yeni Dizisi, 2022’de İzleyici ile Buluşacak

Dan Harmon'ın FOX ile yaptığı bu uzun anlaşma namına yapacağı dizinin çekimlerine başlandığını duyduk. Fakat daha bi kesinlik ifade etmiyor ama Dan Harmon’ın Yeni Dizisi, 2022’de İzleyici ile Buluşacak. 2022'nin ilkbahar aylarında yayına alınması bekleniyor. 

Çekilecek olan ilk sezon için kanal ile çok önemli bir taahhüt yapılan projenin hikayesi veya konusu hakkında herhangi bir bilgi bilinmiyor. 

21st Century Fox’un Disney firmasına satıldıktan sonra sadece televizyon izleyicilerine odaklanan ve daha küçük çaplı bir şirket olmaya doğru giden Fox Corporation'ın en kral kanallarından olan FOX Dan Harmon ile yaptığı uzun anlaşma sayesinde Disney antlaşmasına rağmen televizyon dünyasında amiral gemisi olmaya devam ediyor.