Jonn Hamm Alpha Gang'da Rol Alacak

Jonn Hamm 2018 yılında Damsel filmi ile tanıdığımız Zellner kardeşlerin yeni filmi Alpha Gang'da rol alacak. Detaylar içerde...

Jonn Hamm Alpha Gang'da Rol Alacak

Kariyerlerine oyuncu olarak başlayan David Zellner ve Nathan Zellner yönetmenlik ve yapımcılıklarını üstlendikleri Damsel filmi ile izleyici ve eleştirmenlerden geçee notlar almıştı. Kariyerlerine bu film ile başlayan Zellner Kardeşler geçen iki yılın ardından Alpha Gang filmi ile beyazperdeye devam ediyor. Ve usta oyuncu Jonn Hamm Alpha Gang'da Rol Alacak.

Film Uzaylıları Konu Alıyor

Komedi ve bilim kurgu türlerini bir araya getiren film Alpha Gang Dünya'yı ele geçirme amacı ile özel olarak ayarlanan uzaylıları konu alıyor. Dünya'ya gönderilen bu özel seçilmiş uzaylılar çok tehlikeli ve silahlılar. Dünya'da ele geçirdikleri insanlara hiç müsamma göstermiyor ve direk zarar veriyorlar. Taki uzaylılar insanların empati, sevgi ve merhamet duygularını öğreninceye kadar. Bunun yüzünden Dünya'yı ele geçirme planları aksıyor.

Alpha Gang Filmi'nin Çekimleri 2021 Yılında Başlayacak

Alınan bilgilere göre Alpha Gang Filmi'nin Çekimleri 2021 Yılında Başlayacak. Ve Deadline'ın yaptığı habere göre Black Mirror, Mandy gibi filmlerden tanıdığımız Andrea Riseborough ve The Great filminde rol almış olan Nicholas Hoult rol alacak. Tabi bu kesin bilgiler değil ama Deadline'in yaptığı habere göre bu oyuncular rol alacak.

Filmin senaryosunu David Zellner'in yazacağı filmin çekimleri 2021 yılında başlanacağını biliyoruz. Fakat hangi aylarda başlayacağını bilmiyoruz. Özellikle virüs nedeni ile yaz aylarında başlayacağını tahmin ediyoruz. Çekim yılı belirlenen filmin henüz yayın tarihi bilinmemekte. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.