IMDB Puanı En Yüksek 3 Komedi Filmi

Evde kaldığımız bu zamanlarda sürekli film ve dizi izlemekteyiz. Biz ise sizlere IMDB puanı en yüksek 3 komedi filmini listeledik.

IMDB Puanı En Yüksek 3 Komedi Filmi

Evde kaldığımız bu zamanlarda sürekli film ve dizi izlemekteyiz. Biz ise sizlere IMDB Puanı En Yüksek 3 Filmi listeledik. Hemen geçelim...

Bay Evet

2008 yılında izleyici karşısına çıkan komedi filmi Yes Man IMDB'den 6,8 puan alarak listemizde üçüncü sırada yer alıyor. Bir yakınınız düşünün ve herşeye hayır diye cevap veriyor. Bu filmdede aynı şekilde bir adam bulunuyor ve bir gün kişisel gelişim ile ilgili bir konuşmada herşeye evet demeye karar verir. Herşeyin daha güzel olacağını düşünen adam için hiçbirşey tahmin ettiği gibi olmaz. Bu hikayeyi anlatan filmi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Git Başımdan

2010 yılında izleyici karşısına çıkan komedi filmi Dua Date IMDB'den 6,6 puan alarak listemizde ikinci sırada yer alıyor. Eşi doğum yapmıştır fakat doğuma yetişirken binbir zorluklar ile karşılaşan Peter Highman'ın başından geçen olayları beyaz perdeye taşımaktadır. Fakat bu olayları tek başında değil arkadaşı ile yaşamaktadır. Komedi filmi severler için tavsiye ettiğimiz filmlerden bir tanesi.

Avrupa Muhabbeti

2010 yılında izleyici karşısına çıkan komedi filmi EuroTrip IMDB'den 6,6 puan alarak listemizde üçüncüsırada yer almaktadır. Filmde internet üzerinden iki kişi tanışırlar ve bir taraf diğerininin erkek olduğunu düşünmektedir. Fakat durum hiçde öle olmadı. Bu durumu öğrendikten sonra uzun bir Avrupa seyaheti başlıyor.