Mutlaka İzlemeniz Gereken 3 Netflix Dizisi

Diğer sosyal medya platformlarından sonra en çok vakit geçirdiğimiz platformlardan biriside Netflix.Bizde sizlere netflixte mutlaka izlemeniz gereken 3 diziyi listeledik.Detaylar içerde...

Mutlaka İzlemeniz Gereken 3 Netflix Dizisi

Diğer sosyal medya platformlarından sonra Netflix en fazla vakit geçirdiğimiz platformlardan birisi olduğu şüphesiz doğrudur. Her hafta yeni bölümleri beklemekten usananlar için en iyi platformlardan birisidir. Biz ise sizlere mutlaka izlemeniz gereken 5 netflix dizisini listeledik. Hemen geçelim...

Hollywood

Netflix platformunun en yeni dizilerinden biri olan mini dizi Hollywood Los Angeles'in 1940'lı yıllarındaki sinema ortamına götürmektedir. Mini dizi olan Hollywood IMDB'den 7,7 puan alarak zirveye oturdu. David Corenswet, Darren Criss ve Laura Harrier gibi önemli isimlerin başrolda yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda The Politician dizisinin yaratıcılarından olan Ryan Murphy ve Ian Brennan yer almaktadır. Dizi 7 bölümden oluşmaktadır ve kategori olarak ise duygusal ve komedidir.

 

Unorthodox

Yine aynı şekilde Netflix platformunun mini dizilerinden birisi olan Unorthodox dizisi yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kırdı. Gerçek hayattı olan olayları anlatan dizi dış dünyadan tamamen bağımsız bir şekilde yaşamını sürdürmeye çalışan ve cemaat kuralları ile yüzleşen Esther adında bir kadının hayatını anlatıyor.

 

Sex Education

2019 yılında vizyona sürülen Sex Education dizisi IMDB üzerinden 8,3 puan almayı başardı. Yayınlandığı ilk günlerden itibaren ilgiyi üzerine toplayan dizi bir lisede geçsede diğer gençlik dizilerinden ayrılıyor. Ergenlik döneminde olan cinselliği gerçek bir şekilde izleyicilerine anlatan dizi büyük övgü topladı. Dizide çokça +18 sahne yer alsada özellikle 15-20 yaş aralığındaki gençler tarafından çokça izlendi.