Westworld Yeni Sezon Olacak mı? Westworld 4. Sezon Ne Zaman?

Westworld yeni sezon ne zaman başlıyor? Westworld 3. sezonda neler oldu? Westworld yeni sezon onayı aldı mı? Ve daha birçok soruyu cevaplayalım şimdi.

Westworld Yeni Sezon Olacak mı? Westworld 4. Sezon Ne Zaman?
Westworld 4. Sezon Ne Zaman?

Westworld Yeni Sezon Olacak mı? Westworld 4. Sezon Ne Zaman?

Yine muhteşem bir bilim kurgu dizisiyle karşınızdayım arkadaşlar. Diziye biraz geç başlamıştım fakat üç sezonunu da neredeyse tek seferde izleyip bitirdim. Kendine has hikayesi, harika oyunculuklar ve bilim kurgu teması ile izleyenleri kendine hayran bir dizi Westworld. Sonradan öğrendiğime göre Westworld dizisinin hikayesi 1970’lerdeki bir filmden uyarlanmış. Hatta bu film daha sonra farklı yapımlar ile tekrar izleyiciyle buluşsa da hiçbiri Westworld dizisi kadar sevilmemiş. Bu diziyi gerçekten de çok beğendim ve sizin de beğeneceğinizi düşündüğüm için bazı bilgilendirmelere yapacağım. Westworld yeni sezon ne zaman başlıyor? Westworld 3. sezonda neler oldu? Westworld yeni sezon onayı aldı mı? Ve daha birçok soruyu cevaplayalım şimdi.

Westworld Dizi Konusu

Westworld yeni sezon ile ilgili bilgilere geçmeden önce dizinin konusu, hikayesi ve diğer konularla ilgili kısa bir özet geçelim:

  • Westworld şimdiye kadar sezon halinde ve toplamda 28 bölüm olarak yayınlandı.

  • Westworld HBO kanalında yayınlanıyor ve yönetmen koltuğunda Jonathan Nolan ve Lisa Joy ikilisini görüyoruz.

  • Westworld dizisinde çok sayıda oyuncu görüyoruz. Konusu gereği oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip.

  • Westworld dizisinde öne çıkan oyuncular olarak da Dolores Abernathy rolüyle Evan Rachel Wood, Maeve Millay rolüyle Thandie Newton, Bernard Lowe rolüyle Jeffrey Wright ve The Man in Black rolüyle Ed Harris’i sayabiliriz.

  • Westworld dizisinin hikayesi ile şöyle: Westworld, fantastik bir park aslında. Bir lunapark olarak düşünebilirsiniz. Burada yüksek teknoloji ürünü robotlar ve yapay zeka ile kontro edilen çok sayıda araç var. Buraya gelenler istediğini yapmakta özgür. Her şey güzel gibi görünse de herkesin istediği şeyi yapması daha sonra işleri karıştırıyor. Bir noktadan sonra işler çığrından çıkıyor ve yapay zeka ürünü olan ve parkı yöneten robotlar ile ziyaretçiler arasında müthiş bir mücadele başlıyor.

  • Westworld 4. sezon ile ilgili bilgilere birazdan geçeceğim fakat Westworld 4. sezonda neler olacak konulu çok fazla soru var ve bunların başında da Dolores gerçekten de öldü mü sorusu geliyor. Benim kendi tahminim Dolores’in yeni sezonda da bir şekilde yine bizimle olacağı yönünde. Bu nasıl olacak derseniz, sonuçta dizi bir bilim kurgu dizisi ve Dolores değişik şekillerde yine dizide yer alabilir.

Westworld 4. Sezon Onayı Aldı Mı?

Westworld dizisi ilk olarak 2016 yılında izleyicilerle buluştur. Westworld 1. sezon, Westworld 2. sezon ve 3. sezonlarının yayınlanma tarihlerine şöyle bir bakalım önce.

  • Westworld 1. sezon 2 Ekim 2016’da yayınlandı. Toplamda 10 bölüm vardı bu sezonda.

  • Westworld 2. sezon 22 Nisan 2018’de yayınlandı ve yine toplamda 10 bölüm izledik.

  • Westworld 3. sezon 15 Mart 2020’de yayınlandır ve bu sezonda toplamda 8 bölüm vardı.

Westworld 4. sezon onayı aldı. Westworld, genellikle iki yılda bir sezon yayınladığından yeni sezon büyük ihtimalle 2022’de gösterime girecek.