The Witcher 2. Sezon Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

The Witcher 2. Sezon hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. 2. sezonda hikaye, ilk sezona kıyasla çok daha lineer bir çizgide ilerleyecek. Detaylar içerde...

The Witcher 2. Sezon Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Netflix platformunun çektiği en büyük bütçeye sahip dizilerden biri olan The Witcher, geçtiğimiz yılın yani 2019 yılının sonunda izleyiciler ile buluştu. Bir roman üzerinden uyarlanan dizi The Witcher eleştirmenler tarafından nolca güzel ve olumlu yorumlar toplamayı başardı. Tabiki olumlu yorumlar olduğu kadar olumsuz yorumlarda fazlaca var. Fakat bu olumsuz yorumlar dizinin genişçe bir kitleye sahip olmasına engel olamadı. Birçok olumlu yorum alan dizi The Witcher 2. Sezon Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı. Hemen anlatmaya geçelim...

Olağanüstü güçleri olan ve ilginç / doğaüstü yaratıkların avcısı Rivialı Geralt2ın kaderini ve ailesinin hayatını konu alan dizi The Witcher yayınlandığı ilk dönem sosyal medyada çok fazla bahsi geçerek gündeme oturmuştu. Netflix platformunun paylaştığı yeni verilere göre The Witcher Netflix'te bugüne kadar en fazla izlenmiş olan dizilerden biri olduğu görülmekte.

The Witcher 2. Sezon, Önümüzdeki Yıl Ekranlara Gelebilir

Dizinin en fazla eleştiri alan taraflarından birisi ise düzgün anlatımda ilerlemeyen karmakarışık bir anlatım yapısına sahipti. Bu nedenle izleyiciler diziyi izlerken hangi olayın nerde veya ne zaman gerçekleştiğini bilemediler ve çokça karıştırıldı. Neyse ki Lauren Schmidt Hissrich'ın yaptığı açıklamaya göre The Witcher 2. Sezon, Önümüzdeki Yıl Ekranlara Gelebilir. 

Ve bu sefer anlatılan hikaye daha anlaşılır bir şekilde anlatılacak. Daha lineer bir hikaye ile 2. seonda karşımıza çıkacak olan dizi de farklı zamanlarda geçen hikayelerin daha az kullanılacağı belirtildi.