The Mandalorian 2. Sezon ne zaman? The Mandalorian 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu mu?

The Mandalorian 2. Sezon ne zaman? The Mandalorian 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu mu? The Mandalorian 2. Sezon fragman izle , doğru bilginin adresi

The Mandalorian 2. Sezon ne zaman? The Mandalorian 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu mu?

 

Macera ve bilim kurgu dizileri sevenler ve özellikle de Star Wars (Yıldız Savaşları) filmlerinin hayranı olanlar için mükemmel bir diziyle karşınızdayım. Disney+’da yayınlanan ve bir Star Wars dizisi olan The Mandalorian’ın ilk bölümü 2019 yılının Kasım ayında yayınlandı. 8 bölümlük ilk sezonun ardından dizinin sevenleri hemen ikinci sezonu beklemeye koyuldu. The Mandalorian 2. sezon gelecek mi, The Mandalorian 2. sezon ne zaman başlayacak, The Mandalorian 1. sezonda neler oldu? The Mandalorian 2. Sezon Fragman izle gibi birçok soru da sorulmaya başladı. Şimdi bu güzel dizi hakkında sizlere bazı bilgilendirmeler yapacağım.

Aslında aylar öncesine bakarsak dizinin 1. sezonu bittiğinde hemen bensinan.com da makale paylaşmıştım orada daha detaylı açıklama ve yorumlamalarım mevcut okumak için ; The Mandalorian 2. sezon ne zaman yayınlanacak?    

 

The Mandalorian Dizi Konusu ve The Mandalorian 1. Sezonda neler oldu ?

The Mandalorian 2. sezon hakkındaki açıklamalara geçmeden evvel, The Mandalorian 1. sezonu ile ilgili bazı bilgileri açıklayalım, Fazla uzatmadan ve derine de inmeden 1. Sezon hakkında önemli bilgileri paylaşacağım ama diziyi izlemeyenler olabilir onun için dizinin büyüsünü bozmadan ilerleyeceğim.

  • Dediğimiz gibi The Mandalorian dizisi Star Wars hikayesi şeklinde geçiyor. Star Wars serisi izleyenler bilir; Episode VI ve Episode VII filmleri arasında epey bir boşluk var ve bu dizi de o boşluğu dolduruyor diyebiliriz.
  • The Mandalorian başrolünde Game of Thrones, The Mentalist ve Narcos gibi ünlü yapımlardan da tanıdığımız Pedro Pascal yer alıyor.
  • The Mandalorian oyuncu kadrosundaki diğer isimlerden bazıları şöyle: Carl Weathers, Gina Carano, Giancarlo Esposito.
  • The Mandalorian dizisin neredeyse her bölümünü farklı bir yönetmen çekiyor. Fakat dizinin başyönetmeni Jon Favreau’dur. Bu ismi hemen hatırladığınıza eminim çünkü Jon Favreau, Iron Man serisi, Elf ve Cowboys & Aliens filmlerinin de yönetmenliğini üstlenmişti.
  • The Mandalorian dizisinin konusuna gelecek olursak; Mandalorian rolünde izlediğimiz Pedro Pascal, Mandalorianlar tarafından büyütülüyor ve sonradan iyi bir silah silahşör oluyor. Para karşılığında işler yapıyor ve bir iş sonunda olaylar karışıyor ve Mandalorian’ın canı tehlikeye giriyor. Bundan sonrası tam bir heyecan ve aksiyon. Büyük bir kaçış başlıyor ve her bölümde heyecan doruğa çıkıyor.
  • The Mandalorian 2. sezonda neler olacak derseniz, tahminimce ana tema yine bu kaçış ve kovalamaca olacak. Fakat ana hikayenin yanında yeni birçok yan hikayeye tanıklık edebiliriz. Yine başka oyuncuların The Mandalorian 2. sezonda diziye katılmasını bekliyorum.

 

The Mandalorian 2. Sezon Onayı Aldı mı? The Mandalorian 2. Sezon Başlama Tarihi

Dizinin ilk sezonunu izleyip ikinci sezonu iple çekenler için güzel bir haberim var. The Mandalorian 2. sezon onayını aldı ve önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak. Herkesin Nefesini tutarak izlediği ve merakla beklediği diziyi benimde izlememem çok ayıp olurdu, Fakat biraz eleştiri yapmak istiyorum. Bölümler çok kısaydı ki bunu da dünya geneli yapımcıya şikayet olarak bildirdiler ve bu The Mandalorian 2. Sezon bölümler baya uzun olacak gibi duruyor.

  • The Mandalorian 1. sezonunun ilk bölümü 12 Kasım 2019’da; The Mandalorian 1. sezon finali 27 Aralık 2019’da yayınlanmıştı.
  • The Mandalorian 2. sezon onayı aldı ve 30 Ekim 2020’de izleyenlerle buluşacak.

Bu ara merak edenler için söylemeden geçmek istemedim; The Mandalorian dizisinin bölümleri ortalama 40 dk sürüyor. Bu da dizinin sevdiğim bir diğer özelliği, bence ideal bir dizi bölümü de bu uzunlukta olmalı.

 

The Mandalorian 2. Sezon Fragman izle

The Mandalorian 2. Sezon bu makaleyi yayınladıktan 1 ay sonra falan yeni sezonu yayınlanmış olacak,  The Mandalorian 2. Sezon Fragman izle youtube üzerinden yayınlanan dizinin fragramanı ilk çıktığında çok heyecanlandım umarım sizde beklediğiniz gibi olur.