Sinan Yıldız kim ? Kim bu sinan ?

Merhaba Ben sinan , Yıllardır web hizmetleri veriyorum Beni takip edin ve bütün tecrübelerimden ücretsiz olarak faydalanın, Sizlere ek para kazanma kapısı açabilirim.

Sinan Yıldız kim ? Kim bu sinan ?

Merhaba Ben Sinan , Yani sinan yıldız J

Site açılalı neredeyse 1 yıl olacak ve içerik olarak ta 100ü geçmiş durumda bende bu makaleyi sürekli erteleyip duruyordum , Son 1 haftadır aklımdan çıkmaz oldu.  

Bu makaleyi de 1 ayda parça parça yazıyorum, Gelen hitlere baktıkça hemen hemen yarısı ben kimim sayfasını inceliyor fakat boş, tamamen sizler için yavaş ilerliyor fakat yinede sizler için uğraşıyorum.

 

Peki , Kim bu Sinan Yıldız ?

Sinan yıldız, 94 manisa doğumlu hemen hemen her ortamda bulunmuş , her işi yapmış hem varlığı hem yokluğu bilen , Elinden geldiğince yardıma muhtaç insanlara ve hayvanlara yardım eden birisi, Her insanın içinde aslında bu tarz merhamet duygusu mevcut fakat Bensinan.com’u kurarken para kazanmak amaçlı değil de bildiğim bütün bilgileri doğru şekilde sizlere göstermek/aktarmak için açtım.

Sinan yıldız, Aslına bakarsanız internet ortamında kendini çok yönlü kategorilerde geliştirmiş ve bir çok insana da yol göstermiş ve göstermeyede devam ediyor.

2013 yılında ilk kez piyasaya youtube’dan para kazanma eğitimini çıkartan ve 1.000 ‘den fazla kişiye satış yapan ve 2015 yılında eğitimi tamamen ücretsiz olarak dağıtan sinan yıldız bu bloğu da açmasında ki en büyük sebeplerinden birisi takipçilerine kısa ve etkili yoldan para kazanma yollarını açmayı hedefledi. 

Bu yazının Normal makale gibi olmasını istemiyorum biraz işler resmiye dönüyor  yazarken unutuyorum kendi sitemin hakkımızda kısmını yazdığımı.

Onun için bu satırlardan sonra tamamen  karşılıklı konuşuyormuş gibi ilerleyeceğim.

 

 

Sinan Yıldız Blog merakın nereden geldi  ?

Sinan yani Ben J Yıllardır web hizmeti veriyorum, 2006 Yılından beri aktif olarak ufak tefek işler alarak web hizmetlerine başladım ve ilk başlarda çok ufak ufak paralar kazanıyordum ve o zamanlar WS (webmastersitesi) vardı ve 1-2 liralık işler yapıp paypalım da parayı biriktirirdim,  

Geriye doğru dönüp baktığımda gerçekten ben yoktan gelmişim, Hiçbir şeyin okulunu okumadan internet aleminden para kazanmaya başladım ve şuan ki durumum 2006 yıllarında falana olsaydı komple bir köyü satın alırdım.

O kadar fazla kazanırdım yani siz düşünün, Şu da bir gerçek Ben o zamanlar çok fazla para kazansaydım çok havalı birisi olurdum. Fakat ne olursa olsun yaradandan hakkınızda hayırlısını isteyin. Zor dönemlerden geçtik geldik ve bloğu açmamda ki en büyük sebeplerden birisi hayat tecrübelerimi sizlere aktarmak.

Bu hayat tecrübe olayı, herkesin mutlaka kendine göre bir sitili ve yaşayış biçimi vardır, Mesela ben şuan bir başkasının hakkımızda yazısını okuyor olsam, hayat tecrübelerimi aktarmak kelimesini okuduğumda direk bana gülme gelir,

Fakat bu tarz duygulara kapıldığımda yıllar önce başıma gelen bir sorunu çözerken karşılaştığım video aklıma gelir,

Biraz özet geçmek gerekirse ; bilgisayar ile ilgili bir sorun ile karşılaştım ve her yerde aramama rağmen çözümünü bulamadım en son karşıma bir tane video çıktı.
o videoyu anlatan çocukta en fazla 12 yaşında diye dalga geçtim videoyu kapattım ve tekrardan izleme gereği duydum, Haliyle o çocuğun tavsiyeleri benim sorunumu çözdü.

 

Yani kimin ne bildiği çok önemli bir konu, bunun yaş ile hiçbir alakası yok tamamen tecrübeye dayalı,

 

Başka bir örnek vermek gerekirse ; 2019 yılından izmir Gıda çarşısı tarafından bir tane müşteri aradı, büyük bir firma Tv ekranlarında onların reklamlarını rahatlıkla görürsünüz,

Neyse bunlar beni çağırdılar, yanlarına gittim fakat yaz olduğu için terlik bir de kapri tarzı birşeyle gittim beni küçümsediler,  Neyse biraz konuştuk tecrübelerimi anlattım o arada sorunlarını çözecek başka arkadaşları da çağırmışlar. Bana yol verdiler biz sizi sonra arayacağız patron yok vs.vs. dediler,

 

Bende tamam diyip ayrıldıktan 2 saat sonra yeniden aradılar, sinan ben tekrardan gelirmisiniz dediler, Ben beni arayacaklarını biliyordum ve onlara yoğun olduğumu ve 2 gün sonra gelebileceğimi belirttim, onlarda durumu zaten anladılar ve biraz ısrar ettikten sonra 3-4 saat sonra yanlarına gittim,

4 arkadaşın çözemediği web sitesin de ki virüs ve optimizasyon işini 30 dakikadan daha kısa bir sürede hallettikten sonra orada bulunan sekter aynı şu kelimeleri kullandı , “ Sinan bey ben sizi bilerek patronla görüştürmedim ve işi yapacağınıza ihtimal vermediğim için diğer arkadaşlarda geldiği için sizi boşladım eğer siz 2 gün sonra ya gelseydiniz ben çok zor durumda kalacaktım dedi ve tekrardan teşekkür etti” Bende zaten durumu anladığımı bununda size fiyat olarak yansıyacağını belirttim, 2 Bin TL lik bir işten 7.000 TL fiyat istedim ve aldımda.

Yani demek istediğim kimseyi küçük görmeyin, Ben halen daha salaş bir şekilde geziyorum. Sonuçta ben kendimi biliyorum ve karşımda ki insanın beni nasıl gördüğü umrumda bile değil.

Zaten zamanla makalelerimi okudukça yada mail yolu ile bana ulaştıkça beni daha yakından tanıma fırsatınız olacak.

 

Bir sonraki makalede görüşmek üzere…