Call of Duty Warzone Duos Modu İle Gündeme Oturdu !

Yaptığı yenilikler ile süreklü gündemde olan call of duty warzone duos modu ile yeniden gündeme oturdu.Herkes modun detaylarını merak ediyor.Sende ediyorsan hemen gel.

Call of Duty Warzone Duos Modu İle Gündeme Oturdu !

Tüm dünyayı etkisi altına almış olan covid-19 virüsü nedeni ile oyunlara olan ilgi bir hayli artmış bulunmaktadır.Var olan bu ilgiyi fırsata çevirmek isteyen birçok oyun yapımcısı bu dönemlerde oyunlara bolca yenilikler getirdi.Bunlardan biri de Call of Duty Warzone.Call of Duty Warzon Duos Modu ile gündeme oturdu.

Call Of Duty Warzone Oyuncularına Müjdeyi Verdi !

Call of duty şuanda olan virüs nedeni ile yaptığı güncellemelerle milyonlarca oyuncu kazanmıştı.Ekstra özellikler ile oyuncularına daha iyi bir oyun deneyimi sunan call of duty yeni bir güncelleme yapacağını duyurdu.Dous oyun modu sayesinde Pubg'de olduğu gibi istediğiniz oyuncu ile birlikte rakiplerle savaşabilir veya meydan okuma için rastgele bir oyuncu ile eşleşebilirsiniz.

Yapılan bir açıklamada, “Duos,  nihai dostluk ve ekip çalışması sınavıdır.” açıklaması ile yeni oyun modunun oyuncular için ne kadar önemli olacağını üstüne basarak vurguladı. Üç veya dört kişilik oyunlarda takım arkadaşlarınız ile daha kolay zafer kazanabilirsiniz. Ancak iki kişilik oyunda sadece bir kişi tarafından korunacaksınız.

Takım Oyunu Önem Kazandı

Bu oyun modunda eğer takımınız üç veya dört kişi ise takım arkadaşınız eğer düşerse direk olarak yeniden canlanabilecek.Fakat kaldırmaya yetişemez iseniz veya öldürülür ise arkadaşınız farklı bir savaşa girecek.Bu savaş ise Gulag'da 1 v 1 savaş.Eğer takım arkadaşınız kazanırsa yeniden oyuna dahil olacak.Ama kazanamaz ise oyuna yeniden dahil olamayacak...