Prison break 6.sezon Ne zaman çıkacak?

Prison break 6.sezon Ne zaman çıkacak?

Prison break 6.sezon Ne zaman çıkacak?

2005 yılında yayınlanmaya başlayarak, yayınlandığı 4 sezon boyunca fırtınalar estiren dizi Prison Break, 2009 yılında final sezonuyla ekranlara veda etmişti. Tüm zamanların en çok ilgi gören dizilerinden biri olan yapıma karşı gösterilen ilgi, 2017 yılında dizinin 5. Sezonunun çekilmesini sağlamıştı. Ancak diğer sezonları 22 bölümden oluşan dizinin 5. Sezonu 9. Bölümde aniden final yaparak hevesleri kursakta bırakmıştı. Dizinin çok büyük bir fan kitlesi var ve Prison break 6.sezon Ne zaman çıkacak? Sorusu da sürekli soruluyor. Bu ilgiye karşılık yapımcılarda dizinin yeni sezonlarını çekmek için yoğun şekilde uğraş veriyorlar.

6. Sezonun İlk Bölümünün Senaryosu Hazır

Dizinin senaristi olan Paul Scheuring, 6. Sezonun ilk bölümünün senaryosunun hazır olduğunu duyursa da, henüz 6. Sezonun çekileceğine dair kesin bir bilgi yok. Bununla birlikte, dizinin oyuncu kadrosunun meşguliyetleri ile bilgiler, çekilse bile en erken 2020 yılında olabileceğiniz ve yayınlanmasının da 2021 yılına uzayabileceğini belirtiyorlar. Prison break 6.sezon Ne zaman çıkacak? Sorusunun kendilerine de sıklıkla sorulduğunu belirten yapımcılar, bu konuda yoğun bir şekilde uğraş verdiklerini, ancak senaryo ve bütçeyle ilgili sıkıntılar aşılsa bile, oyuncuların müsait olmasının gerekmesi nedeniyle, hayranların bir süre daha bekleyeceklerini ifade ediyorlar.

Sara Diziden Ayrıldı mı?

Dizinin önemli karakterlerinden Sara’ yı canlandıran Sarah Wayne Callies, bir röportaj sırasında Prison break 6.sezon Ne zaman çıkacak? Sorusuna, “ 5. Sezon artık son “ şeklinde karşılık vermiş, ancak bu cevabı gülerek ve imalı bir şekilde vermişti. Bu cevap akıllara Sara karakterinin 6. Sezonda olmayabileceği ancak dizinin yeni sezonlarının olabileceği gibi bir intiba oluşturmuştu. Dolayısıyla dizinin 6. Sezonunun olması konusunda yapımcılar çok büyük uğraşlar veriyor. Ancak halen çekileceğine dair kesin bir bilgi ortaya çıkmış değil. Yine de böylesine ilgi gören bir yapımın yeni sezonlarının çekilmesi olasılığı oldukça güçlü. Prison Break yayınlandığı dönemde de sonrasında en çok özlenen ve en çok ilgi gören yapımlardan biri olmayı başarmış bir dizi. Anlaşılan kesin bilgi için 2020 yılının ortalarını beklemek doğru bir davranış olacak.