AŞK 101 2. sezon ne zaman ? Aşk 101 1. sezonda neler oldu ?

AŞK 101 2. sezon ne zaman ? AŞK 101 2. sezon ne zaman yayınlanacak? bütün sorularınızın cevapları burada AŞK 101 2. sezon oyuncuları hakkında en detaylı makale

AŞK 101  2. sezon ne zaman ? Aşk 101 1. sezonda neler oldu ?

Netflix’in ilk Türk gençlik dizisi olan Aşk 101’in ilk sezonu 24 Nisan tarihinde 8 bölümüyle yayına girdi. Dördüncü Türk Netflix dizisi olan dizi, ilk günlerden Netflix Türkiye gündeminde birinci sıraya oturmayı başardı. Olumlu söylemlerden fazlaca olumsuz tepkilerle karşılaştı. Toplumumuzun ahlaki yapısıyla dizinin anlattıkları arasında kurulan bağ olumsuz tepkiler topladı.

 Ay Yapım tarafından finanse eden dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer ve Ahmet Katıksızer oturuyor. Dizinin IMDB’nin sitesindeki puanlamada 7.6/10 aldığını görüyoruz.

Aşk 101 dizisinin 2. Sezonu ne zaman yayınlanacak? Aşk 101 dizisinin 2. sezonu izleyicilerin karşısına ne zaman çıkacak? Bütün bu sorunların cevabını açıklıyorum.

 

Aşk 101 dizisinin 1. Sezonunda Neler Oldu?

 

            Diziler hakkında spoiler veren insanlardan hiç hoşlanmadığım için tadınızı ve izleme şevkinizi kaçıracak bilgiler vermemeye çalışacağım. Dizi 1998 yılından başlayarak günümüze uzanan bir liseliler hikayesi diyebiliriz. Günümüzdeki hallerini ve lise dönemindeki hain planlarını merakla izledim açıkçası. Diziyi çok basit bulan ve beğenmeyenlerin aksine ben bir gençlik dizisi olarak hiç de fena olmadığını düşünüyorum. Konuyu işleyişi, ergenlik dönemindeki gençlerin aşka olan bakışları, lise döneminde yaşanan bazı ufak zorbalık girişimlerine değinmiş ve bence güzel de işlemiş.

            Bunun yanında öğretmen öğrenci arasında veya öğrenciler arasında kurulan çarpık ilişkiler de dizinin beğenilmeyen yönlerinden.

            Dizide gözüme çarpan bazı hatalar da yok değil. Örneğin 1998 yılında olmayan bazı ögeler gözden kaçmış. Bir tanesini kopya verebilirim. Günümüz Rap şarkıcılardan biri olan Zen-G ‘nin adının graffitisi bir yerde sahneye giriyor. Bakalım görebilecek misiniz!

 

Aşk 101 dizisinin 2. SEZONU ONAY ALDI MI? Aşk 101 dizisinin 2. SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?

 

            Yapımcılardan veya Netflix’ten yeni sezonun onay alıp almadığıyla ilgli bir açıklama henüz gelmedi. Ancak çalımaların sürdüğüne dair fısıltılar dolaşmıyor da değil. Sabırsızlıkla bekliyoruz. “As bayrakları as as” moduna gireceğim ikinci sezon yayınlandğında. Oyuncuların verdiği röpörtajlardan, AŞK 101 DİZİSİNİN 2. SEZONU ONAY ALDI MI? AŞK 101 DİZİSİNİN 2. SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?  Sorularına cevap olarak çekimlerin süreceğine ilişkin iamları anlıyoruz.

            Henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için bu konuyla ilgili net bir bilgimiz yok ancak açıklama yapıldığında veya bir ipucu yakaladığımızda sayfada bunu size duyuracağım.

Fakat yinede herhangi bir teori üretmek gerekirse ;

  • aşk 101 1. sezon 24 nisan 2020 yılında yayınlanmıştı,
  • aşk 101 2. sezon yine 2021 yılının ilk bahar aylarında yayınlana bilir.

 

Aşk 101 dizisinin 2. SEZONUNDA NELER OLACAK?

            Yarım kalan ilişkilerin devam edip etmediğini öğrenebilir, arkadaşların onca şeyden sonra buluşup buluşamayacağını görebiliriz. Sezon finalinin final sahnesinde kapıyı çalan kişi kimdi? Elbette bu sorunun cevabını da öğreneceğiz.

 

AŞK 101 OYUNCULARI

Kerem rolünde Kubilay AKA’yı izliyoruz.

Kemal rolünde Kaan URGANCIOĞLU’nu izliyoruz.

Eda rolünde Alina BOZ karşımıza çıkıyor.

Burcu karakterini Pınar DENİZ canlandırıyor.

Sinan karakterini Mert YAZICIOĞLU canlandırıyor.

Osman karakterini Selehattin PAŞALI canlandırıyor.

Işık olarak karşımıza çıkan kişi ise İpek Filiz YAZICI.

Necdet karakterini Müfit KAYACAN canlandırıyor.

Bade İŞÇİL de kadroda 1998 yılında liselilerden birinin yetişkin hali olarak yer alıyor ancak henüz kimin yetişkin hali olduğunu bilemiyoruz.

 

aşk 101 1. sezon Fragman izle