Chappie 2 Çıkacak Mı ?

Geçtiğimiz günlerde atv kanalında yayınlanan chappie filmi bütün izleyicilerin dikkatini üzerine topladı.Ve izleyiciler 2.bölüm çıkacakmı sorusunu aklına getirdi.Detaylar içerde...

Chappie 2 Çıkacak Mı ?

Bütün bilim kurgu filmlerinin dikkatlerini üzerlerine toplamayı başarmış olan Chappie filmi IMDB üzerinden 6,8 puan alarak zirveye ulaşmaya bir adım atmıştı. Yüksek imdb puanına sahip film covid-19 virüsü nedeni ile bütün tv kanallarında filmler yayınlanıyordu. Bu filmler arasından Chappie filmide yer aldı. 11 Haziran günü akşam yayınlanan film izleyicileri ekran başına tekrardan topladı. Yüksek izlenme oranı yakalayan filmi izleyen izleyicilerin aklına Chappie 2 Çıkacak Mı sorusu takıldı. Sorunun cebaı yazının devamında...

Neil Blomkapm'un yönetmen koltuğuna oturduğu filmde oyuncu kadrosu olarak profosyonel bir oyuncu kadrosu yer almaktadır. 2015 yılında vizyona giren bilim kurgu filminde Sharlto Copley, Hugh Jackman, Sigourney Weaver ve Dev Patel gibi profosyonel ve önemli kişiler yer almaktadır.

Chappie Filminin Konusu Nedir ?

Bilim kurgu konulu film Chappie Filminin Konusu yakın gelecekte olması yüksek ihtimal olan insan-robot ilişkisini hikaye olarak konu alıyor. Filmde yazılımı insanlar tarafından üretilmiş ve beyin olarak insan sinirleri kullanılan polis robotlar yer alıyor. Bu robotlar ülkedeki normal polislerin yerini alarak şehrin güvenliğini sağlamaktadır. 

Bu polis robotların yazılımı yapan çocuk ise yeni bir yapay zeka yazılımı üzerinde çalışmaktadır. Ve yazılımı sonunda bitirir ve çalıştığı yani polis robotların üretildiği şirkete gider. Yapay zekayı denemek istediğini söyler ve buna izin verilmez. Oda bozuk bir robotu kaçırarak Chappie robotunu yapar.

Chappie 2 Çıkacak Mı ?

11 Haziran günü yayınlanan film yüksek izleyiciye sahip olmuştur. Ve bütün izleyicilerin aklına Chappie 2 Çıkacakmı sorusu takıldı. Filmin yapımcısı tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. 2015 yılında yayınlanan film 5 yıldır yeni bir bölüm çıkarmadı veya duyurmadı. Yabancı kaynaklardada herhangi birşey bulunmuyor. Ama film sonunda Chappie adlı robot anne olarak tanıdığı kişinin zihnini bir robota yükledi ve film bitti. Yani film yarım kaldı. Filmin devamının gelmesi bekleniyor ama heniz bir açıklama olmadığı için kesin birşey söyleyemiyoruz. Bekleyip görmekten başka yapacak birşey yok.