Taboo 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

1.sezonu ile dikkatleri üzerine toplayan taboo dizisinin 2.sezonu ne zaman yayınlanacak sorularını izleyici üzerinde bıraktı.Detaylar içerde...

Taboo 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

Daha yayınlanan ilk bölümü ile bütün dikkatleri üzerine toplamayı başaran Taboo dizisi dikkatleri üzerine epeyce topladı. Her bölümünü iple çektiğimiz dizinin 1. sezonunun bitmesi bizi üzdü ve izleyiciler Taboo 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak sorusunu sormaya başladı. Hemen detayları anlatmaya geçelim.

Son zamanlarda çıkan diziler arasında daramatik türde güzel bir dizi çıkmamış olması bu diziyi eşsiz kılmış olsa gerek. Üstün oyuncu kadrosuda bu eşsizliğe katkısı olduğu ortada.

Taboo Dizisinin Konusu

Daha yayınlanan ilk bölümleri ile IMBD'den 9.2 puan alarak resmen zirveye oturmuştu. Piayasadaki birden fazla dizi-flm yorumcusu tarafından tam puan almayı başardı. Dizin yapımcı koltuğunda Chips Hardy, Tom Hardy, Steven Knight gibi birden fazla önemli isim oturmaktadır. Taboo dizisinin konusu diğer dizilerden kopya hikaye yerine özgün bir hikaye anlatan dizi bir tarihi anlatıyor.

James Keziah Delaney isminde bir kişinin hayatının kalan son 10 yılını Afrika'da geçirdikten daha sonra 1814 yılında doğduğu ve küçüklüğünü yaşadığı şehir olan Londra'ya döner. Babasından geriye tek miras olan şirketi yeniden toparlayarak kendine lüx ve yeni bir hayat kurmak ister. Bu çabaları sırasında ise karanlık ve kimse tarafında çözülemeyen aile sırlarını açığa çıkarıp çözmek istemektedir.

Taboo 2. Sezon Olacakmı ?

Yayınlandığı ilk bölümü ile çok fazla izlenen ve hem reytingleri hemde dizinin konusunu eşsiz şekilde beğenen izleyiciler dizinin son bölümünden sonra Taboo 2. Sezon Olacakmı ? sorusunu sordu. Yayıncı kanal FX Taboo'nun ikinci bölüm hazırlıklarının başladığını duyurdu. Dizinin çekimlerinin 2019 yılında başlaması bekleniyordu. Sosyal medyaya sızan birkaç bilgiye bakılacak olursa çekimler başlamış fakat daha tamamlanmamış görünüyor. Ben dizinin 2. sezonunun bu yıl yayınlanmasını bekliyorum...