EXTRACTION Filminde neler oldu? Extraction 2 yayınlanacak mı ( IMDB 6.9/10 )

EXTRACTION Filminde neler oldu? Extraction 2 yayınlanacak mı ( IMDB 6.9/10 )

EXTRACTION Filminde neler oldu? Extraction 2 yayınlanacak mı? bu sorulara dair her şeyi yazımda açıklıyorum.

Yönetmen koltuğunda Sam HARGRAVE’in oturduğu Extraction filmi, 24 Nisan 2020 tarihinde Netflix platformunda gösterilmeye başlandı ve brçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de top 10 listesine girmeyi başardı.

Fragmaının yayınlandığı ve tanıtımlarının dönmeye başladığı dönemlerden itibaren merakla beklenen film, başrol oyuncusu Chris Hemsworth’un Tyler Rake rolüyle beğenileri topladı. Aksiyon sahnelerinde dublör çalışamaları oldukça başarılı diyebilirim.

Film aksiyon ve gerilim türünde izleyebileceğimiz bir film. Orijinal adı “Ciudad” olan ve Anthony Russo tarafından yazılan ve Türkçe çevirisi bulunmayan Grafik Roman türünde bir kitaptan uyarlanan filmin IMDB’nin sitesinde 6.9/10 puan aldığını görüyoruz. Hemen hemen 2 saat süren Extraction filmi hakkında her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

 

EXTRACTION YORUMLARI

Film hakkında otoritelerin yorumlarını okuduğumda aksiyon sahneleri birçok kişi tarafından çekim kalitesi ve senaryo bağlamında başarılı bulunsa da konunun benim gözümde biraz basit kaldığını söylemeliyim.

Bir uyuşturucu baronunun oğlunu kurtarmak için görevlendirilen başrolümüz Tyler’a para kaptırmamak için kendi başına kurtarma operasyonuna girişen baronun sağ kolu Saju ile Tyler’ın kapışmalarını da izliyoruz. Türlü kapışmalar, vurulmalar ve beklenmedik ölümlerle ilerleyen filmde şaşıracağınız sahneler de olacak. Spoiler vermeyeceğim! Kendiniz izleyin ve görün derim.

 

EXTRACTION 2 ONAY ALDI MI ?

 

Filmin yapımcısı verdiği bir röpörtajda gelen EXTRACTION 2 ONAY ALDI MI ? sorusuna cevap olarak  filmin ikincisinin yayınlanacağını ve Netflix’te olabileceğini söylemiş ancak henüz ikinci film için Netflix ile bir anlaşma yok.

 

EXTRACTION 2 NE ZAMAN YAYINLANACAK ?

            Yapımcı Sam HARGRAVE’in Digital Spy ile yaptığı röpörtajda biraz zamana ihtiyaçları olduğunu, seyirciden alacakları reaksiyonu tartmak istediklerini okuyoruz. Evet ikinci bir film gelecek ancak henüz zamanı kestirilemiyor. Yapımcı, ekibiyle hala ikinci film hakkında tartıştıklarını; birinci filmle aynı hikayede ve karakterlerle devam edip etmeyeceğine biraz da seyircinin reaksiyonuna göre karar vereceklerini söylemiş. Bir yandan da kesinlikle ilk filmin geçtiği dünyayı genişleteklerini açıklamış.

Extraction izle!

Extraction indir!

 

EXTRACTION OYUNCULARI

 

 Extraction dizisinin oyuncu kadrosu şu şekild

 

Chris Hemsworth - Tyler Rake, Paralı bir asker rolünde.

Rudhraksh JaIswal - Ovi Mahajan, Hintli bir uyuşturucu baronunun oğlu

Randeep Hooda - Saju, Bir asker ve baronun sağ kolu

Priyanshu PaInyulI - Amir Asif rolünde

Gülşifte Ferahani - Nik Khan rolünde

Suraj RIkame - Farhad rolünde

David HARBOUR - Gaspar rolünde

Adam Bessa -Yaz Khan rolünde

Shataf FIgar - Albay rolünde

Neha Mahajan - Neysa, Saju'nun eşi rolünde

Sam Hargrave – Gaetan rolünde

 

Extraction 1 Fragman izle