The Others İçin Hazırlıklara Başlandı

Ünlü oyuncu Nicole Kidman'in başrolde oynadığı film The Others çekimler için hazırlıklara başladı. Detaylar içerde...

The Others İçin Hazırlıklara Başlandı

Geçen aylarda beyazperde dünyası için herkesi çok fazla şaşırtan bir haber ile karşılaşıldı. Alejandro Amenábar'in beyaz perdeye kazandırdığı ve ayrıca oynadığı filmdeki hayretlere düşüren performansı ile Altın Küre ödülüne layık görülen Nicole Kidman'ın başrolde aynadığı The Others İçin Hazırlıklara Başlandı.

İkinci Dünya Savaşı'nda hayat arkadaşı eşini kaybetmiş olan Grace ve diğer tarafta ise güneş ışınlarına karşı alerjisi olan iki çocuğu ile beraber yaşadıkları evde geçen olağanüstü ve gizemli olayları beyaz perdeye aktaran film The Others Sentient Entertainment'in yapımcılığı üstlendiği film takrardan izleyici karşısına çıkacak.

Yeni bir senarist ve yeni bir yapımcı ile çekim hayatına devam edecek olan The Others'ın yeni yapımcısı Renee Tab olacak. Filmin şu anki bulunduğumuz zamanlarda sosyal mesafe ve sosyal izolasyonun önem taşımasına da vurgu yapacağı vurgulandı.

The Others Bir Spin-Off Olacak

Daha henüz filmin yeniden başlayacağını ve çekimlerini başladığı hazmedememiş iken Variety'nin yaptığı habere göre birde filmin televizyon dizisi gelecek. Gerçekten şaka gibi ama bunlar gerçek.

Filmin bütün haklarını satın alan Miami merkezli olan firma BTF Media The Orhers'ın televizyon dizisi halini çekmek için hazırlıklara başlandığını duyurdu. Çekilecek olan dizi İspanyolca dilinde çekilecek.

Ivonne Vela yaptığı açıklamada "İspanyol vatandaşlarımız ve ispanyolca dilini konuşabilen ve anlayabilen kişiler için harika bir çekim olacak. Ekipce çok heycanlıyız. 20 yıl önce hikayesi yazılan bu filmin şu anda televizyon dizisini çekmek hem muhteşem hemde çok heycan verici bir duygu.şeklinde açıklamalarda bulundu.