Her Yerde Sen Dizisi Yeniden Ekranlara Dönüyor

Her Yerde Sen Dizisi Yeniden Ekranlara Dönüyor

Geçtiğimiz yaz döneminde Fox ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve ekranlar da göründüğü andan itibaren izleyicinin oldukça ilgisini çekmeyi başaran Her Yerde Sen, baş rollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıçın bulunduğu başarılı bir diziydi. 

Dizi yayına girdiği ilk günden bu yana başaırlı bir şekilde ilerlemiş ve oldukça iyi bir kitle yakalamıştı. Toplam 23 bölüm yayınlanan Her Yerde Sen 2019 Kasım ayında final yaparak ekranlara veda etmişti. TV de olduğu kadar sosyal medyada da oldukça iyi bir kitleye sahip olmayı başaran Her Yerde Sen dizisi yeniden ekranlara dönmeyi bekliyor. 

Her Yerde Sen kitlesi final yapmasına rağmen günümüzde hala büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Finali ile ekranlara veda ettiğinde izleyicilerini üzen Her Yerde Sen, yeniden TV ekranlarına döneceği haberi ile izleyenlerini oldukça sevindirdi. 

Fox TV Her Yerde Sen dizisini yeniden ekranlara koymaya hazırlanıyor. Korona dönemindeki kurallarının biraz da olsa gevşetilmesi ile dışarı yavaş bir şekilde uyum sağlamaya çalışan insanlar az da olsa rahatlamışken bu haber ile birlikte biraz daha sevinmiş olacaklar ki sosyal medyada da bu haber oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı. 

20 Haziran Pazar günü yeniden ekranlara dönemeye hazırlanan Her Yerde Sen, saat 14:00 ile yeniden sevenlerine kavuşacak.