Brooklyn Nine-Nine'ın 8. Sezonu Bu Yıl İzleyici Karşısına Çıkacak

7. sezonu nisan ayında kapatmıştı. Dizi beklenenden daha erken bir sürede ekranlara çıkacak. Brooklyn Nine-Nine 8. sezonu önümüzdeki sonbahar aylarında izleyici karşısına çıkacak. Detaylar içerde...

Brooklyn Nine-Nine'ın 8. Sezonu Bu Yıl İzleyici Karşısına Çıkacak

7. sezonu nisan ayında kapatmıştı. Dizi beklenenden daha erken bir sürede ekranlara çıkacak. Brooklyn Nine-Nine'ın 8. Sezonu Bu Yıl İzleyici Karşısına Çıkacak. Ekranların en çok sevilen ve izlenen dizilerinden birisi olan Brooklyn Nine-Nine yeni sezon çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Dizinin ilk beş sezonu Fox'da yayınlanmıştı. Fakat çıkan iptal kararı ile diziyi kurtaran NBC, dizinin sekizinci sezonunu nisan ayı üzerinden bir yıl geçmeden 8. Sezonu yayınlayacak.

Ayın 16'sında 2020'nin sonbahar ayında yayına girecek olan programları duyuran NBCBrooklyn Nine-Nine'ın 8.sezonun yayın tarihinin sonbahar aylarında yayına alınacağını duyurdu. Dünyaca başarılı komedyen Andy Samberg'in başrolünü üstlendiği dizi 8. sezonda New York polisinin 99. Bölgedeki karakoldaki dedektifler ve şeflerin başlarından geçen bütün olayları anlatmaya devam edecek. 

Brooklyn Nine-Nine 8. Sezon, Bu Sonbaharda İzleyici ile Buluşacak

Dizi ne kadar komedi konulu bir dizi olsada şu son zamanlarda Amerika'da yaşanan polis olayları nedeni ile dizide yer alan polisler ile ilgili sahneler çok etkilenmemiş görünüyor. Fakat yinede bu konuda dikkat edeceğini düşünüyoruz. Dizimiz Brooklyn Nine-Nine 8. Sezon, Bu Sonbaharda İzleyici ile Buluşacak.

Dizimizin başroldeki oyuncularından biri olan Terry Crews, konu ile ilgili yaptığı açıklamada Amerika'da yaşanan bu polis olaylarının dikkate alınacağını ifade etti.