The Valhalla Murders ; netflix Altın Kısa Serisi

The Valhalla Murders netflix'in Çıkarttığı altın kısa serilerden, Almanların çıkarttığı ve derpass dizisinin tutulmasından dolayı netflix'in 2. Kısa serisi diyebiliriz.

The Valhalla Murders ; netflix Altın Kısa Serisi

The Valhalla Murders dizisi netflix'in Kısa altın serilerinden diyebiliriz. Normalde bu tarz dizileri izlemem fakat derpass dizisine de başlarken biraz tereddütte kalmıştım fakat diziye başladıktan sonra tuvalete bile gitmeden izledim sayılı dizilerden birisidir. 

netflix'in Altın serisi olarak adlandırıyorum fakat Bu şekilde söylememde ki en büyük neden Diziyi cıvıtmadan tadına bırakadan seri olarak adlandırıyorum. Yıllarca vikingsler olsun, the walking dead olsun başlarda çok iyi olmasına rağmen sonraki sezonlarda izleyici kitlesi git gide düşmeye başladı çünkü diziyi cıvıttılar. 

Derpass dizisi hakkıdna biraz bilgi vermek geerekirse 

Almanlar Aslında Bu seriye derpass ile giriş yaptılar daha sonrada 2. seri olarak The Valhalla Murders devam etme kararı aldılar çünkü diziyi tutturdurlar. 

Derpass dizisi ise Tamamen Planlı cinayetler ve polisler üzerine kurulu bir dizi, derpass dizisi izlemek için fazla zaman kaybetmemenizi tavsiye ederim. 

Yoldan çıkmış insanları planları şekilde öldüren, Bilgisayar ve hack konusunda Uzman olan katilimiz geride delil olarak sadece ses kaydı bırakmaktadır. 

Size Daha fazla bilgi vermek istemiyorum , Bu müthiş diziyi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. 

The Valhalla Murders Dizine gelecek olursak, 2 dizininde bir çok ortak yönü buluyor;

Bir kaç tane örnek vermek gerekirse ; 
- Planlı Cinayetler
- 2 farklı ülkenin ortak yürüttüğü soruşturma.
- Hedef kişilerin öldürülmesi
- gibi gibi bir den fazla ortak yön bulabilirsiniz. The Valhalla Murders Dizisi hakkında Fazla yorum yapmak istemiyorum Sıkılmadan izleyeceğiniz diziler kuşaklarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğim..