Titans 3. Sezon Ne Zaman çıkacak? Titans 2. Sezonda Neler Oldu?

Titans 3. Sezon ne zaman yayınlanacak ? Titans 3. Sezon'da neler olacak ? Titans 2. Sezonda neler oldu bütün bilgileri sizlere aktarıyorum.

Titans 3. Sezon Ne Zaman çıkacak? Titans 2. Sezonda Neler Oldu?
Titans 3. Sezon Ne Zaman çıkacak?

Bütün Titans hayranlarının, “Titans 3. sezon ne zaman yayınlanacak?”, “Titans 2. sezonda neler oldu?”, “Titans yeni sezon onayı aldı mı?” gibi soruların cevabını merakla beklediğini tahmin edebiliyorum. Şimdi bu soruların cevabını sizlerle paylaşacağım.

Fantastik ve süper kahraman dizileri sevenlerin (hatta sevmeyenlerin bile) ilgiyle takip ettiği Titans, yeni sayılacak bir dizi olmasına rağmen, geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda. Ekim 2018’de ilk sezonuyla dizi severlerin karşısına çıkan Titans, geçen senenin eylül ayında da ikinci sezonuya izleyicileriyle buluşmuştu. DC Universe’in en sevilen yapımlarından biri olan Titans’ın son bölümlerinde neler olduğuna gelin beraber bakalım.

 

Titans 2. Sezonda Neler Oldu?

Bilindiği üzere 2. sezon Trigon ile başlayıp Nightwing ile biten toplamda 13 bölümden oluşuyor. Diziyi izleyenler zaten genel olarak konuya ve karakterlere hakim olsa da ben yine de kısa bir özet geçmek istiyorum.

Dizide kötülüğe karşı mücadele edebilmek için süper güçlerini birleştiren bir grup gencin, daha doğrusu süper kahramanın hikayeleri anlatılıyor. Dick Grayson, Starfire, Raven, Beast Boy, Donna Troy gibi süper kahramanların yer aldığı Titanlar, çıktıkları bu uzun yolculukta yer yer bir ekip olmanın tadına varsa da kimi zaman da ekip içerisinde değişen güç dengeleri bu kahramanları karşı karşıya getiriyor.

Ekibin lideri olan Dick, Batman’ın eski ortağı olarak çıkıyor karşımıza.

Titans 2. sezonunda en sevdiğim kısım, her karakterin geçmişinden ve süper kahramana dönüşme süreçlerinden bahsedilmesiydi.

Olay örgüsünde aklımızda bazı soru işaretleri kalsa da yine de aksiyonun ve heyecanının hiç azalmadığı bir sezonu geride bıraktık.

Bu arada, böylesine agresif bir dizide çok fazla dram yaşanması benim pek içime sinmedi açıkçası. 2. sezonda dramatik olaylar yer yer aksiyon ve heyecan temasını geri planda bıraktı. Sezonun son bölümüne dikkat çekmek istiyorum. Dick, Kory, Gar, Hank, Dawn, Rose ve Conner’ın yeni bir Titanlar ekibi oluşturması 3. sezonda da bizi yeni süprizlerin beklediğini gösteriyor gibi.

 

Titans 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Titans yeni sezon onayı aldı mı?” ve “Titans 3. sezon ne zaman?” gibi soruların cevaplarını verelim şimdi.

Öncelikle, dizinin 3. sezon onayı aldığını belirtelim. Yeni sezonun başlaması için en uygun tarih 2020 yılının sonbahar dönemleri olarak biliniyor. Çünkü;

  • Titans 1. sezon 12 Ekim 2018’de
  • Titans 2. sezon 6 Eylül 2019’da
  • Titans 3. Sezon 2020 eylül veya ekim aylarında karşımızda olacak.

çıkmıştı karşımıza. Titans 3. sezonunun da yine önümüzdeki eylül, ekim ayları gibi yayınlanmaya başlamasını bekliyoruz.

Titans 3. Sezon Fragman izle