30 Rock Ekibi Özel Bölüm İçin Yeniden Toplanıyor

30 rock ekibi özel bir bölüm çekimleri için tekrardan bir araya geliyorlar. Çekilecek olan özel bölüm 16 Temmuzda yayınlanack. Detaylar içerde...

30 Rock Ekibi Özel Bölüm İçin Yeniden Toplanıyor

Hollwood tarihindeki en önemli komedi yazarlarından biri olan Tina Fey yaratıcısı olduğu dizi 30 Rock 2006-2013 yılları arasında yayınlanan rutin bölümlerin ardından yıllar sonra özel bir bölüm ile yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Tina Fey'in Tracy Morgan, Jane Krakowski, Jack McBrayer gibi önemli oyuncuları toplayarak çekimlerini yaptığı dizi 30 Rock ekibi yıllar sonra bir özel bölüm çekimi için tekrardan toplandılar. 30 Rock ekibinin bütün oyuncuları, NBC'nin yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak yeni yapımların tanıtalacağı bir etkinlik için yeniden toplanıyorlar.

30 Rock Özel Bölümü, 16 Temmuz’da NBC’de Yayınlanacak

Liz Lemon, Jack Donaghy, Tracy Jordan, Jenna Maroney, Kenneth Parcell gibi izlemeyi sevdiğimiz birden fazla önemli oyuncunun yeniden döneceği 30 Rock'ın özel bölümü uzaktan çekilecek ve NBC'nin yerel kanalında izleyici karşısına çıkacak. 

Dizinin özel bölümünde en çok merak edilen konulardan birisi ise dizinin konsepti. İzleyici karşısına 1 saatlik özel bir bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. Tina Fey "Bütün ekibimiz NBC adına uzaktan da olsa birlikte çalışabilmek için elimize sunulan bu fırsatı memnuniyetle karşılar ve elimizden gelen herşeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz." şeklide açıklamalarda bulundu.

30 Rock'ın çekilecek olan özel bölümü 16 Temmuzda NBC'de izleyici karşısına çıkacak. Amerika genelinde yayına başladıktan sonra 1 gün sonra, yani 17 Temmuz Cuma gününde ise Peacock’ta yayına çıkacak. Televizyon dünyasının büyükçe bir komedi açığını kapatan 30 Rock yayınlanacak olan özel bölümle bu açığa bir katkı sağlayacak.