The Rain 4.sezon olacak mı?

the rain

The Rain 4.sezon olacak mı?

Netflix platformları dizilerine oldukça ilgi göstermeye devam ediyor. Netflix üzerinde yer alan The Rain dizisi ile ilgili gelişmeler yaşanıyor. Dizinin kısa süre içerisinde yeni sezonu yayınlanacak. Dizinin yeni sezonu son sezonu olarak bilinse de dördüncü sezon iddiaları da sürüyor. Peki The Rain 4.sezonu gelecek mi? İşte detaylar ve daha fazlası içeriğimizin devamında yer alıyor..

The Rain Dizi Konusu

Danimarkalı kardeşlerin, yağmur yağmasıyla yayılan ve yağmurun etkisinde kalan insanların öldüğü bir virüsten kurtulmalarıyla, nüfusun çoğunun yok olduğu bir ülkede güvenli bir yer bulma arzusuyla çıktıkları zor yolculukta kendileri gibi bu virüsten kaçabilmiş bir avuç genç ile atıldıkları korku dolu, heyecanlı ve bir o kadar da umutlu hikayesini anlatıyor. Her an yağmur yağacak korkusu ile ölümle burun buruna geçen anlar insanın tüylerini gerçekten ürpertiyor. Bunun yanında filmde yaşanan aşklar, dostluklar sempati uyandırırken zor zamanda yapılan fedakarlıklar insanın kalbine dokunuyor.

The Rain yeni sezon olacak mı?

Dizinin üçüncü sezonu Haziran ayının sonuna doğru yayınlanacak iken dizinin yeni sezon devamı ile ilgili gelişmeler de sürüyor. Dizinin yeni sezonunun ardından final sezonun olup olmadığı belli değil. Fakat gelişmeler yaşanırsa bu sayfa içerisinde yer alacak.